potato chip cookie کوکی چیپس سیب زمینی
کوکی چیپس سیب‌زمینی، یک میان وعده آسان و زود پخت
۱۹ آذر, ۱۳۹۸
cheetoz snack secret راز اسنک چی‌توز
راز اسنک چی‌توز که دل‌ها را با آن مال خود کرده‌است
۲۳ آذر, ۱۳۹۸
healthy snacks میان‌وعده‌های سالم

کودکی دوره‌ کشف و دریافتن جهان است. کودکان در این دوره با بازی و آموزش، در معرض شناخت محیط اطراف قرار می‌گیرند. حضور آنان در جمع دوستان، مهدهای کودک و مدرسه، هرچه با انرژی بیشتری همراه باشد، شادی و اشتیاق بیشتری می‌آفریند و میل آنان را برای تجربه‌ هرروزه‌ این محیط‌ها افزایش می‌دهد. چی‌توز به سهم خود تلاش کرده‌است که در این مهم ایفای نقش کرده و دل‌خوشی‌های کوچکِ شیرینی برای لحظه‌های پرجنب‌وجوش فرزندان شما خلق کند. میان‌وعده‌های سالم و پرانرژی چی‌توز در خانه، مدرسه، مهمانی و بازی می‌توانند بهترین انتخاب شما باشند و در میان خوراکی‌های گوناگون، بدرخشند. این محصولات را می‌شناسید؟

کراکرها

-مستر فیش (Mr.fish) کراکر با طعم پنیر

کراکر پنیری مستر فیش، بیسکوییت‌های سبک و تردی که دینافود به عنوان میان‌وعده‌ای سالم و خوشمزه ارائه کرده‌است. مستر فیش که از آرد گندم تهیه شده‌، دارای فیبر است و به خوبی می‌تواند گرسنگی را رفع کند. طعم پنیریِ آن برای کودکان خوشایند و از آن‌جا که به شکل ماهی طراحی شده‌است، رابطه‌ی خوبی با آن برقرار خواهندکرد. خواص گندم حتی پس از تبدیل شدن به آرد در آن باقی می‌ماند و در روند فرآوری و تبدیل شدن به مستر فیش، از آن مراقبت می‌شود. این بدان‌معناست که بخش قابل‌توجهی از نیاز فرزند شما به غلات، با مصرف این میان‌وعده‌ سالم و پرانرژی تأمین می‌شود.

-مستر پرتزل (Mr.pretzel)

مستر پرتزل، یک اسنک ترد، سبک و بانمک است که آن را به شکل چوب‌شور می‌شناسید. ویژگی‌های کراکر همچنان در مستر پرتزل هم حفظ شده‌است، با این تفاوت که طعم نمکین آن، انتخاب دیگری‌ برای ذائقه‌ فرزند شما خواهدبود. این میان‌وعده‌ سالم و پرانرژی، علاوه بر این‌که برای کودکان توصیه می‌شود، نظر بزرگسالان را هم جلب خواهد کرد.

-مینی پتی‌بورها

پتی‌بور (Petit Beurre) نوستالژی مشترک همه‌ ماست و با آن خاطره داریم. بیسکوییت چهارگوشی که تنها با شنیدن اسمش، تصویر فرورفتگی‌های اطراف و سوراخ‌های ریز روی آن برایمان تداعی می‌شود. این بیسکوییت که از فرانسه به همه‌جای جهان رسیده‌است، نه آنقدر شیرین است که در دسته‌ی شیرینی‌ها جا بگیرد و نه آنقدر شور که بتوان به آن برچسب «نمکی» زد. پتی‌بور تنها یک مزه دارد؛ مزه‌ی پتی‌بور! طعم کره‌ای لطیفِ آن در کنار آرد و تخم‌مرغ، بهترین ترکیب ممکن است برای داشتن یک میان‌وعده‌ی سالم و انرژی‌زا.

چی‌توز با کوچک کردن ابعاد این بیسکوییتِ محبوب، شمایل کودکانه‌ای به آن بخشیده‌است. این بیسکوییت ساده و سالم در کنار شیر، صبحانه‌ای مقوی برای تمام اعضای خانواده است. مینی پتی‌بور دوست بچه‌هاست و همچنان می‌تواند کنار چای عصرانه‌ بزرگسالان، خاطره‌سازی کند.

چی‌توز همواره تلاش کرده‌است با ارائه میان‌وعده‌های سالم و  پرانرژی در طعم‌ها و مزه‌های متنوع و متناسب با سلیقه‌های مختلف، لحظه‌های خوشی را برای خانواده‌‌های ایرانی فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *