کتل چیپس و طعم و مزه منحصربفرد آن

mini petit beurre مینی پتی‌بور
تاریخچه پتی‌بور و معرفی محصول جدید چی‌توز: «مینی‌‌پتی‌بور»
۷ دی, ۱۳۹۸
popcorn پاپ کورن
پاپ کورن و محبوبیت جهانی آن
۱۷ دی, ۱۳۹۸
kettle chips کتل چیپس

چیپس‌های سیب‌زمینی امروزه به روش‌های مختلفی تولید می‌شوند، هر کدام بافت منحصر بفرد خود را دارند که طرفدارهای خوراکی‌های خوشمزه را مجذوب خود می‌کنند. در روش معمول تولید چیپس‌ سیب‌زمینی، قطعات سیب‌زمینی بر روی یک نوار نقاله و به صورت یکنواخت درون روغن سرخ می‌شوند. یکنواخت بودن پروسه تولید این امکان را ایجاد می‌کند تا چیپس‌های سیب‌زمینی بافت یک‌دست، نازک و ترد آشنای خود را داشته باشند. اما چیپس‌های سیب‌زمینی همیشه به این روش تولید نمی‌شده‌اند. قدیمی‌ترین روش تولید چیپس‌های سیب زمینی چیست؟

احتمالا چندباری تجربه سرخ کردن قطعات سیب‌زمینی را داشته‌اید. اول سیب‌زمینی را به قطعات مناسب بریده‌اید بعد روغن را درون تابه داغ می‌کنید و در ادامه قطعات سیب‌زمینی را با هم درون تابه می‌ریزید و اجازه می‌دهید تا سرخ شوند. روش پخت کتل(Kettle)  قدیمی‌ترین روش پخت چیپس‌های سیب‌زمینی است که شباهت زیادی به روش پخت چیپس سیب‌زمینی در خانه دارد. در این روش قطعات سیب‌زمینی به صورت دسته‌‌های چندتایی درون روغن ریخته می‌شوند تا پخته شوند. این امر باعث می‌شود دمای روغن پایین‌تر از دمای آن در روش معمول پخت چیپس‌های سیب‌زمینی باشد و در نتیجه مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا چیپس‌های سیب‌زمینی پخته شوند. بافت منحصر بفرد کتل چیپس‌ها و ضخامت بیشتر آن‌ها به دلیل همین روش پخت متفاوت آن‌ها و زمان بیشتر مورد نیاز برای پخته شدن است.

کتل چیپس چی‌توز

همان طور که گفتیم هر کدام از روش‌های پخت چیپس سیب‌زمینی، بافت منحصربفرد و متفاوتی را به چیپس سیب زمینی می‌دهد که طرفدارهای دو آتشه خود را دارد. کتل چیپس چی‌توز اما به دلیل بافت خاص خود و ضخامت بیشتر آن تشابه زیادی به سیب‌زمینی‌های سرخ‌شده خانگی دارد و به همین دلیل هر نوع سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند. تردی و تازگی کتل چیپس‌های چی‌توز آنقدر حس خوبی را ایجاد می‌کند که امکان ندارد بسته‌ای را باز کنید و بتوانید جلوی خود را برای تمام کردنش بگیرید.

کتل چیپس چی‌توز ۳۰٪ چربی کمتر

کتل چیپس‌های چی‌توز به دلیل روش پخت آن، نسبت به چیپس های معمولی ۳۰٪ درصد چربی کمتری دارند. در نتیجه علاوه بر طرفدارای دو آتشه چیپس‌ها، آن دسته از افراد که به توجه بیشتری به سلامتی خود دارند نیز می‌توانند از خوردن آن لذت ببرند.

طعم و مزه‌ای کتل چیپس چی‌توز، فوت کوزه‌گری جذابیت و خوشمزگی

از کتل چیپس نمکی شروع می‌کنیم که بی‌شک پرطرفدار‌ترین عضو خانواده کتل‌هاست. محصولی خوش نمک و دوست‌داشتنی از چی‌توز که هنرمندانه مزه‌دار شده تا هر کجا آن را دیدید نتوانید از خوردن آن بگذرید.

چه کسی است که به مزه‌های مختلف چیپس فکر کند، سرکه بالزامیک به ذهنش خطور نکند و مزه آن را زیر زبانش احساس نکند. کتل چیپس چی‌توز با طعم سرکه بالزامیک را باید امتحان کرد. اگر مزه آن را چشیده باشید می‌دانید که این همان طعمی است که دنبالش بودید.

کتل چیپس پنیر ناچو طعم دیگری است که چی‌توز برای عاشقان پنیر تولید کرده است. ترکیبی هنرمندانه که حال خوشمزه‌ای را هنگام خوردن به شما می‌دهد.

و اما آخرین طعم هیجان انگیز کتل چیپس چی‌توز، هالوپینوی دوست داشتنی است. شاید تند باشد اما وقتی بسته‌ای باز شد دیگر نمیتوانی جلوی خودت را برای نخوردنش بگیری.

کتل چیپس یکی از انواع مختلف چیپس‌های چی‌توز است که توانسته طرفداران بیشماری را جذب خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *