رویای نیم‌روز تابستانی

اگر به دنبال طعمی هیجان‌انگیز و متفاوت برای شروع تابستان می‌گردید، سریال غلات چی‌توز را امتحان کنید! طعم ساده و خودمانی‌اش همچون سفر‌های بین‌شهری و کوتاه تابستانی، لذت‌بخش است. سفرهایی که صبحانه‌هایش اغلب با غلات تازه محلی همراه و خاطره‌اش شیرین و ماندگار است.

رویای پسر جنگل

می‌دانیم که تهیه یک صبحانه کامل با مشغله‌های امروز یک اتفاق تقریبا غیرممکن است، اما با سریال جنگلی شکلات چی‌توز امکان تهیه یک صبحانه مقوی، سریع و البته جذاب برای کوچک‌تر‌ها مهیا شده است و چه چیزی بهتر از یک صبحانه مقوی و البته خواستنی.

رویای صبح روز تعطیل

یک روز استثنایی با صبحانه‌ای لذیذ آغاز می‌شود؛ سریال‌های چی‌توز راه‌حل دوست‌داشتنی و خوشایندی برای یک صبحانه رویایی و البته سریع هستند. سس شکلاتش خاطره شیرین صبح تعطیل را به خاطرتان می‌آورد و با رویایش تا اولین وعده غذایی خوش هستید.

 

رویای یک صبحانه فضایی

قدیمیا باور داشتن که کوه به کوه نمیرسه اما بالاخره آدم به فضا می‌رسه! چه کسی تصور می‌کرد که صبح خود را در فضا با ترکیبی عجیب از مواد مغذی و شکلات آغاز کند؟ چی‌توز با یک دستورالعمل فضایی برای آن‌هایی که صبحانه را از زندگی‌شان حذف کردند؛ سفری در کمترین زمان ممکن به فضا را ترتیب داده است. سریال غلات با طعم شکلات همان چیزیست که اغلب مادران به دنبال آن هستند و آن را انگیزه‌ای برای سحرخیزی کودکشان می‌دانند.