ده، پانزده، بیست؟ بیایید این طور فکر کنیم که سن فقط یک عدد است. مهم نیست که چند سال از همراهی ما با چی‌توز می‌گذرد، مهم این است که چقدر‌ خاطره‌های دوست‌داشتنی داریم. چند مهمانی را با همین اسنک‌ها سر کردیم. چند بار در کابینت خوراکی‌ها را باز کردیم و با دیدن یکی از همین پاکت‌های دوست‌داشتنی چشم‌هایمان برق زد و ذوق کردیم که چیزی برای خوردن داریم. اسنک‌های چی‌توز فقط یک سری میان‌وعده‌های خوشمزه نیستند، هر کدام با طعم‌ منحصر به فردشان راه میان‌بر ما به خاطره‌های دوست داشتنی‌مان هستند.

 
پیدا کردن یک بسته

چی‌توز موتوری

وقتی هیچ چیز آماده‌ای در خانه برای خوردن پیدا نمی‌شود، بیشتر شبیه یک معجزه است. معجزه‌ای از جنس موتور؛ آن هم نه هر موتوری. با حضور چی‌توز موتوری در کابینت خانه، خیالتان راحت است. یک گاز همراه با چی‌توز موتوری تا آماده شدن وعده غذایی کافیست. بنزین چی‌توز موتوری همان لبخند رضایت شماست. راضی و خندان که باشید، باک چی‌توز موتوری تا آخر جاده همراه شماست.
فرقی نمیکنه تو چه فصلی از سال هستیم! شمال کشور، کنار دریای خزر، اولین مکانیه که وقتی از کار و مشغله‌های زندگی خسته می‌شیم و می‌خوایم دمی بیاساییم، بهش فکر می‌کنیم!
تخمه جای خود داره اما پیچ‌های جاده چالوس بدون خوراکی هیجان انگیزی که دست به دست بشه مزه نمیده!

اسنک برانچی چی‌توز

ترد و خوشمزه‌است، نه تنها پایه تفریح‌تون میشه، بلکه باعث می‌شه متوجه نشین چند پیچ رو طی کردین و چند تونل باقی مونده
انرژیتو متمرکز کن توی بدنت، فعالیت‌های روزانه رو با نهایت انرژی شروع کن و بگذار استرس‌ها و نگرانی‌ها پشت سرت باقی بمونن! هر روز نگرانی‌های خودش را داره...

کرانچی چی‌توز

در سه طعم تند و آتشین، فلفلی و پنیری، تمام سلول‌های بدن رو به حرکت وا میداره و هیچ روزی نمی‌زاره شونه خم کنی!
وقتی امتحانش کنی، حاضر نمیشی ازش دست بکشی

اسنک‌های حلقه‌ای

یک تیر و دو نشان است. یک میان‌وعده غذایی و در عین حال یک سرگرمی برای فرار از اتفاق‌های کسل کننده روزمره. کودک درون‌تان را بیدار کنید و با اسنک‌های حلقه‌ای، شکل‌های عجیب و غریب بسازید. همراه با دوستان و مهمان‌های خانه بازی‌های هیجان‌انگیز طرح کنید و برای برنده بازی، اسنک‌های حلقه‌ای که شکل‌های جدیدی به خودشان گرفته‌اند را جایزه بدهید.
شاید اگر خیلی آدم خاطره‌بازی باشیم، یادمان بیاید که همین چی‌توز طلایی با پنیر اضافه‌اش یکی از اولین اسنک‌هایی بود که بسته‌بندی متفاوتی داشت و چشم را به دنبال خودش می‌کشاند. ضمن اینکه طعمش با بقیه فرق داشت و به سادگی می‌توانست جای یکی از وعده‌های غذایی را بگیرد.

چی‌توز طلایی

شبیه تونل زمان است و هنوز هم که هنوز است می‌تواند با طعم هیجان‌انگیزش یک باره شما را به گذشته ببرد و بازگرداند.
این اطمینان را داشته باشید که طعمش هیچ فرقی نکرده است. فقط کمی بسته‌بندی‌اش را تغییر دادیم تا نسل جدید هم بتوانند شبیه شما همان خاطره طعم دوست‌داشتنی‌اش را تکرار کنند. اسنکی با پنیر اضافه، همان طعم و مزه، تنها ظاهرش تغییر کرده است. مگرنه همان رفیقی است که مثل همیشه در زمان گرسنگی به او پناه می‌برید و تا زمانی که وعده غذایی بعدی آماده می‌شود، شما را از دل‌ضعفه نجات می‌دهد.
بچه‌ها همیشه دنبال شکل‌های عجیب و غریب هستند که این نکته را چی‌توز به خوبی درک کرده است و به همین خاطر است که اسنک‌ها را در شکل‌‌های متفاوت تولید کرده است. درست است که بزرگترها می‌دانند که چی‌توز هیچ وقت تغییری در دستور‌العمل اسنک‌ها ایجاد نمی‌کند. اما این تغییر شکل‌ها برای کوچکترها هیجان‌انگیز است. ضمن اینکه ظرف‌ اسنک‌های شما روی میز‌های پذیرایی با این تنوع شکل، جلوه خاص خودش را خواهد داشت.
درست است که می‌گویند چرخ را دو بار از اول اختراع نمی‌کنند، اما در زمینه اسنک‌ها می‌توان کمی منعطف بود و گفت که

اسنک چرخی

را چی‌توز دوباره اختراع کرد و در قفسه‌های فروشگاه برای فروش گذاشت. اسنکی سبک و مناسب برای زمانی است که ساعت زیادی تا آماده شدن وعده غذایی نمانده است. مقدار پنیری که دارد آن‌قدر نیست که شما را از خوردن شام یا نهار منصرف کند.
اسنک محبوب به وقت تماشای فوتبال‌های حساس و عضو ثابت میزهای پذیرایی از مهمان‌. ویژگی

اسنک‌های توپی

این است که می‌توان از آن به عنوان توپ‌های کوچک استفاده کرد و بعد از تمام شدن فوتبال و برنده شدن تیم محبوب، یک بازی کوچک به راه انداخت و شیرین‌کاری کرد. اتفاقی که در تمام اسنک‌های چی‌توز مشترک است، ساخت خاطره‌های دوست‌داشتنی است. چیزی که نمی‌توان به سادگی در میان‌وعده‌های دیگر پیدا کرد.
چی‌توز همیشه به دنبال فرصتی بوده که بتواند نیاز‌های افراد مختلف با سلیقه‌های متفاوت را برطرف کند. درست زمانی که شما فکر می‌کنید که ای کاش کمی کچاپ به عنوان چاشنی در کنار چیپس و اسنک داشتید؛ چی‌‌توز به آن فکر کرده است و اسنک محبوب شما را در یک بسته‌بندی با طعمی دل‌نشین تولید کرده است. درست شبیه این است که شما یک شیشه سس کچاپ کنارتان گذاشته‌اید و به تک تک اسنک‌ها سس زده‌اید. همان‌قدر تازه و لذیذ.