دینا؛ پدر خوانده

قصه تأسیس ما به ۱۳۳۸ باز می‌گردد. بعد از گسترش و بزرگ شدن، در سال ۱۳۶۸ صنایع غذایی دینا را تأسیس کردیم که در همان سال‌ها به عنوان یکی از پیشگامان عرصه چیپس، سیب‌زمینی و اسنک شناخته شدیم و درست شبیه تمام شرکت‌های معتبر، یک شعار برای خودمان در نظر گرفتیم؛ طعم خوش لحظه‌ها. ما در لحظه‌های خوش با شما شریک بودیم و چه جمله‌ای بهتر از این می‌تواند حس خوبی که به شما داریم را توصیف کند؟ ما از علاقه اغلب مردم به غذا، اسنک و نوشابه استفاده کردیم و دوست داریم با به روز بودن طعم‌ خوراکی‌های تولیدی همچنان شریک اتفاق‌های خوش شما باشیم و امروز، گروه صنایع غذایی دینا که نزدیک به ده شرکت را در اختیار دارد، تجربه شصت ساله‌اش را در اختیار یک خانواده بزرگ قرار داده است تا شاهد نتیجه بهتر باشد.

چی‌توز؛ شریک لحظه‌های خوش

شرکت صنایع غذایی دینا، سازمانی فعال و پیشرو در زمینه تولید و ارائه محصولات غذایی است. شرکت صنایع غذایی دینا همواره رضایت مشتریان خود را مد نظر داشته است. چشم انداز شرکت صنایع غذایی دینا این است که به «یکی از پنج شرکت برتر صنایع غذایی در خاورمیانه» تبدیل شود. در این مسیر با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین، سیستم‌های مدیریت کیفیت و رعایت الزامات، مقررات و استاندارهای ملی و بین‌المللی، همواره نیازمندی‌های مشتریان خود را با هدف افزایش سطح بهداشت محصولات غذایی و سلامت جامعه تامین می‌نماید.

ماموریت ما

ما در شرکت صنایع غذایی دینا ماموریت‌های گسترده‌ای داریم. اما یکی از مهم‌ترین بخش‌های ماموریت ما این است که به طور مداوم به دنبال فرصت‌های بالقوه براساس نیاز‌های مردم باشیم. ما می‌خواهیم همه افراد در سراسر جهان، محصولات و خدمات جدید مارا در بالاترین سطح کیفیت و به عنوان یک محصول ارزشمند بشناسند. ما تلاش می‌کنیم تا مردم زندگی سالم‌تر و پر انرژی‌تری داشته باشند.

ارزش‌های سازمانی دینا

ارزش‌های اصلی ما در شرکت صنایع غذایی دینا به شرح زیر است.

مشتری مداری
نتیجه‌گرایی
اشتغال آفرینی پویا
اشاعه روحیه رهبری
توسعه همکاری‌های تجاری
ارتقاء جایگاه اجتماعی سازمان
یادگیری
نوآوری و بهبود مستمر
انعطاف پذیری در انجام فعالیت‌ها
توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار گروهی
مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد
ارتقاء هم‌افزایی مبتنی بر واقعیت یا رویکرد فرآیندی (درون گروهی- شرکای تجاری)

افتخارات


انتخاب به عنوان واحد تولیدی نمونه

انتخاب به عنوان واحد تولیدی نمونه صنایع غذایی در سال‌های ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۶، ۱۳۸۷، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰، ۱۳۹۲، ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴اخذ استانداردهای ملی و بین‌المللی

اخذ سالانه گواهینامه‌های استاندارد معتبر از انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران و استاندارد بین‌‌المللی ISO14001:2015رعایت حقوق مصرف‌کنندگان

دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲

جوایز