پپسی

پپسی یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های گازدار است که شرکت‌های ساسان، نیسان شرق و شیرازدینا این محصول را تحت لیسانس پپسی نیویورک در ایران تولید می‌کنند. هر دو نوع نوشابه‌های معمولی و رژیمی پپسی، در بطری‌های پت، قوطی و شیشه‌ای ارائه می‌شود. بسته‌بندی و توزیع این محصول به‌طور کامل در ایران انجام می‌شود. پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی در هر سه شرکت ، قوطی ۳۳۰ و ۲۵۰ سی‌سی در ساسان و نیسان شرق، شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف فقط در شرکت ساسان و شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی گردشی در شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا تولید و عرضه می‌شوند.

سون‌آپ

نوشابه گازدار سون‌آپ با طعم و رایحه لیمویی در شرکت ساسان، شیرازدینا و نیسان شرق تولید می‌شود که بر خلاف سایر نوشیدنی‌های گازدار در آن کافئین وجود ندارد و به همین دلیل برای افرادی که علاقه به مصرف نوشیدنی‌های کافئین‌دار ندارند، مناسب است. بسته‌بندی پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی سون آپ را سه شرکت نیسان شرق، ساسان و شیرازدینا، قوطی ۳۳۰ و ۲۵۰ سی‌سی را ساسان و نیسان شرق، شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف را فقط شرکت ساسان و شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی گردشی را شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا تولید و عرضه می‌کنند.

میرندا

نوشابه‌های گازدار میراندا در طعم‌های میوه‌ای و متفاوت توت‌فرنگی، لیمو و پرتقال عرضه می‌شوند. دو طعم پرتقالی و لیمویی از محبوب‌ترین طعم‌های این نوشیدنی است. پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی میراندا پرتقالی در سه شرکت ساسان، نیسان شرق و شیرازدینا و طعم‌های لیمویی و توت‌فرنگی آن در شیرازدینا تولید می‌شوند. همچنین شرکت نیسان شرق قوطی ۳۳۰ سی‌سی پرتقالی، لیمو، توت‌فرنگی و ۲۵۰ سی‌سی پرتقالی و شرکت ساسان شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف پرتقالی و لیمو و شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی طعم‌های پرتقالی و لیمو را در بازار عرضه می‌کنند.

پپسی‌مکس

پپسی مکس یک نوشابه گازدار با طعم کولا است که در ترکیبات آن از شکر استفاده نشده است و کالری کمی دارد. پپسی مکس جزو نوشیدنی‌های رژیمی به حساب می‌آید ولی در مقایسه با پپسی کافئین بیشتری دارد. شرکت ساسان پت خانواده و ۳۰۰ سی‌سی، قوطی ۳۳۰ و ۲۵۰ سی‌سی و شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی یکبار مصرف این محصول و شرکت‌های نیسان شرق و شیرازدینا تنها شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی گردشی آن را تولید و عرضه می‌کنند.

آکوافینا

آب معدنی آکوافینا آبی است که با تکنولوژی پیشرفته تصفیه شده که خالص‌سازی آن مرحله به مرحله انجام شده است و پس از گذراندن مراحل کامل تصفیه آبی خالص با ترکیباتی از املاح معدنی استاندارد شده تولید و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. این محصول در دو بسته‌بندی پت ۱۵۰۰ و ۵۰۰ سی‌سی توسط شرکت شیرازدینا تولید و عرضه می‌شود.

مانتن دوو

مانتن‌دوو نوشابه‌های گازدار رنگی هستند که طعم مرکباتی و متفاوتی از سایر نوشابه‌ها دارند. در واقع این نوشیدنی در گروه سوداهای طعم‌دار قرار می‌گیرد که با فرمولاسیون ویژه تولید می‌شود. این نوشیدنی در شرکت نیسان شرق و با بسته‌بندی پت ۱۵۰۰ و ۳۰۰ سی‌سی و همچنین قوطی ۳۳۰ سی‌سی تولید و در کشور عرضه می‌شود.