استرانگ‌بر

استرانگ‌بر یک نوشیدنی انرژی‌زای حاوی کافئین است که جهت بالا بردن سطح هوشیاری و انرژی فرد مصرف‌کننده استفاده می‌شود و می‌تواند باعث افزایش عملکرد ورزشی و استقامت، بهبود تمرکز و حواس او شود. این نوشیدنی در ایران توسط شرکت نیسان شرق در قوطی‌های ۲۵۰ س‌سی و با سه طعم کلاسیک، بلوبری و موهیتو عرضه و تولید می‌شود.

هی‌جو

ماءالشعیر هی‌جو از نوشیدنی‌های گازدار و کم‌ضرر است به این دلیل که از عصاره جوانه‌ی جو تهیه می‌شود و ویتامین‌های مختلفی دارد. این نوشیدنی در بسته‌بندی شیشه‎ای، قوطی، پت و با طعم‌های کلاسیک، لیمویی، استوایی، هلو، سیب و قهوه در بازار عرضه می‌شود. تمام طعم‌های هی‌جو با پت ۱۰۰۰ سی‌سی و قوطی ۳۳۰ سی‌سی به جز طعم قهوه در شرکت نیسان شرق ، شیشه‌ای ۳۳۰ سی‌سی در تمام طعم‌ها به جز قهوه در شرکت ساسان تولید و عرضه می‌شود.

پارسی‌کولا

پارسی‌کولا و شادنوش نوشابه‌های گازدار تولید شده در شرکت ساسان هستند که در بسته‌بندی پت ۱۵۰۰ و ۲۵۰ سی‌سی عرضه می‌شوند. پارسی کولا با طعم کولا و شادنوش در طعم پرتقالی تولید می‌شود. این نوشیدنی طبق ذائقه ایرانی‌ها تهیه شده و توانسته علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کند.

شادنوش

پارسی‌کولا و شادنوش نوشابه‌های گازدار تولید شده در شرکت ساسان هستند که در بسته‌بندی پت ۱۵۰۰ و ۲۵۰ سی‌سی عرضه می‌شوند. پارسی کولا با طعم کولا و شادنوش در طعم پرتقالی تولید می‌شود. شادنوش با طعم پرتغالی یک گزینه ایده‌‌ال در روزهای گرم تابستان بعنوان یک نوشیدنی منحصر به فرد و جذاب برای رفع عطش محسوب می‌شود.

فازی

فازی آب‌میوه‌های گازدار با دو طعم موهیتو و لیموناد هستند که در بسته‌بندی‌های پت، شیشه و قوطی تولید می‌شوند. شیشه‌ای ۲۵۰ سی‌سی هر دو طعم این نوشیدنی را شرکت ساسان و پت ۱۰۰۰ سی‌سی و قوطی ۲۵۰ سی‌سی هر دو طعم لیموناد و موهیتو فازی را شرکت نیسان شرق در بازار عرضه می‌کند.

آب معدنی چی‌لایف

چی‌لایف آب معدنی تصفیه‌شده حاوی مقادیر استاندارد املاح معدنی چون سدیم، آهن، کلسیم، منیزیم و نیترات است. این آب در شرکت‌های ساسان و نیسان شرق و با بسته‌بندی پت ۱۵۰۰ و ۵۰۰ سی‌سی تولید می‌شود.