چیپس چی‌توز؛

طعم کودکی

همیشه اولین‌ها دوست داشتنی هستند و یک جور دیگر به دل می‌نشیند. سادگی که دارند نه تنها زننده نیست، بلکه بیشتر خواستنی‌اش می‌کند. چیپس چی‌توز یکی از قدیمی‌ترین محصولات است. محصولی که اگر نه همیشه، اما اغلب یار ثابت مهمانی‌های شما بوده و حالا با طعم‌های مختلف دلبری می‌کند. محصولی که یادآور رویای خوش کودکی است.


کتل؛

انکار زمان

با کتل‌چیس چی‌توز از خاطرتان می‌رود که امروز چه سالی است. طعم و مزه چیپس‌های قدیم که با تکنولوژی و فناوری امروز برای سالم بودن ترکیب شده است. مزه‌اش که زیر زبان می‌آید همان یاد و خاطره‌های شیرین را به یاد می‌آورد. کتل چیپس چی‌توز طعم نوستالژی می‌دهد، همان‌قدر شیرین.

سوپر؛

ابرقهرمان

مهم نیست که چند سال داشته باشید، همیشه یک اتفاق دوست‌داشتنی شبیه چی‌توز یادتان می‌آورد که چقدر این میان‌وعده هیجان‌انگیز دوست‌داشتنی است و درست در زمان‌هایی که فکرش را نمی‌کنید شما را نجات می‌دهد. چیپس سوپر چی‌توز با آن راه‌های ریز و درشت شبیه یک ابرقهرمانی است که با طعم‌های مختلف در زمان گرسنگی به فریاد شما می‌رسد.


چیپس خلالی؛

ردپای شادی

یک سری از کارها هست که انجامش توی هر سنی ردپایی از لذت رو به همراه داره. یکی از اون‌ها دستبرد به چیپس‌های خلالی هست که برای تزئین غذا استفاده شدند. حالا هرچقدر حساسیت مادرها روی این موضوع بیشتر، به همون نسبت میل دستبرد به این چیپس‌های خلالی خوشمزه چی‌توز هم بیشتر ‌‌‌...