لمس رنگ‌ها

می‌دونی، انگار این رنگ‌ها هستن که به زندگیمون امید می‌دن. وقتی رو تصور کن که داری تنهایی تو یه پیاده‌رو بین آدما قدم می‌زنی و به این فکر می‌کنی که ادامه دادن گاهی ‌می‌تونه خیلی سخت باشه. میون این همه فکر و خیال دستت و می‌کنی تو جیبت و بسته دراژه رو لمس می‌کنی،‌ حالا انگار زندگی یه رنگی واسه از نو شروع کردن به خودش می‌گیره. طعم این دراژه‌های رنگی شبیه درجا نزدن و رسیدن به هدف می‌مونه. دونه‌های رنگی‌رنگی دراژه یادمون میاره که درک لحظه‌ها و ثانیه‌ها می‌تونه چقدر شیرین و دوست داشتنی باشه فقط کافیه اونا رو خودت مزه‌مزه کنی.

تجربه ساختن رویا‌ها

این روزا انگار آشنا شدن با آدما و شناخت جهانشون از همیشه جذاب‎تره. برای این که راهمون به دنیاشون باز بشه فقط کافیه راه قلبشون و پیدا کنیم، تو دنیای امروز خوراکی‌ها راه رسیدن به قلب آدمان. دونه‌های تخم مرغی با مغز بادوم زمینی همون چیزیه که دنبالش می‌گردیم. حالا وقتشه این دونه‌های جذاب رو با کسانی که برامون با ارزشن تقسیم کنیم و با هم از طعم بی‌نظیرشون لذت ببریم . مزه این دونه‌های تخم مرغی با مغز بادوم زمینی و تاثیرشون تو حال خوبمون ترکیب دوست داشتنی و جذابی برای ساختن دایره امن دوستای اطرافمونه. فقط یه بسته از این محصول واسه رسیدن به چیزی که می‌خوای کافیه.

بی‌بهونه شاد بودن

تو یه آخر هفته، دور هم جمع شدن و کنار هم بودن می‌تونه خستگی هفته‌ی کاری رو از جونمون در کنه. وقتی تو یه مهمونی کنار هم جمع شدیم، دیدن یه ظرف دراژه توپی می‌تونه بهترین اتفاق ممکن باشه. این توپ‌های رنگی‌رنگی بهت یاد می‌دن بی‌بهونه حالت خوب باشه. وقتی مزه دونه‌های دراژه توپی رو تجربه می‌کنی، انگار دیگه پاهات رو زمین نیست. همه جونت پر میشه از انرژی واسه شاد بودن. انگار رو ابرایی از اون بالا زندگی رو نگاه می‌کنی و یه لبخند بزرگ رو صورتت می‌شینه. حالا پر ازحس خوب واسه شروع یه هفته‌ی جدیدی...واسه لمس این تجربه دوست داشتی فقط یه بسته دراژه توپی کم داری.